FMJ - PRZECHOWYWANIE DOKUMENTÓW czyli składnica akt - Firma Michułka Jerzy Wrocław

Idź do spisu treści

Menu główne

FMJ - PRZECHOWYWANIE DOKUMENTÓW czyli składnica akt

PRZECHOWYWANIE DOKUMENTÓW czyli składnica akt

Usługa polega na przekazaniu dokumentacji do składnicy akt, gdzie jest ona archiwizowana. Na podstawie stworzonych przy archiwizacji spisów zdawczo-odbiorczych, Klient ma łatwy dostęp do potrzebnych akt.
Pełen outsourcing dokumentów daje Państwu liczne korzyści:

Zwiększa bezpieczeństwo informacji - jedynie uprawnieni przez Państwa pracownicy mają dostęp do dokumentów, a każde wypożyczenie jest ewidencjonowane (także w formie skanu komputerowego oraz faxu).
Szybszy i wygodniejszy dostęp do dokumentów - nasi pracownicy błyskawicznie odszukują potrzebne dokumenty, dzięki starannej archiwizacji i dbałości o porządek w powierzonych nam dokumentach. Istnieje wiele możliwości dostępu do akt, wszystko zależy od Państwa preferencji. Dokument można otrzymać w formie oryginału, kopii, skanu komputerowego, faxem.
Gwarancja dostępu do akt w każdy dzień roboczy roku - każdego dnia roboczego składnica akt ma obsadę archiwistów, pozwalającą sprawnie obsługiwać zamówienia.
Oszczędność przestrzeni i pieniędzy - przekazanie dokumentów do naszej składnicy sprawia , że w Państwa biurze nie trzeba wygospodarowywać miejsca na półki i szafy, bądź najmować dodatkowych pomieszczeń. Nie trzeba kupować regałów i akcesoriów archiwalnych, oszczędności są też przy etatach archiwistów.
Oszczędność czasu pracowników - przechowywanie dokumentów w składnicy akt zwalnia Państwa z problemów związanych z zarządzaniem dokumentacją (ewidencja, niszczenie dokumentów). Sprawna obsługa wypożyczeń sprawia, że pracownik może wysłać zamówienie pocztą elektroniczną i otrzymać potrzebny dokument bez konieczności odchodzenia od stanowiska pracy i odrywania się od swoich zadań.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego